Arama
Filtreler
Kapat

Kullanım Koşulları

Sitemizi ziyaret etmekle siteyle ilgili olarak Şahlan Fidanlık'in belirlediği şartları kabul etmiş bulunmaktasınız. İlgili şartları kabul etmiyorsanız sayfalarımızı kapatma hakkınız vardır.

FİKRİ HAKLARI 

Bu sitedeki tüm Fikri Haklarının sahibi Şahlan Fidanlık'e aittir. Şahlan Fidanlık'in izni olmaksızın siteden herhangi bir şeyi kopyalayamazsınız. Sadece siteyi araştırabilir ve siteden yazılı çıktı alabilirsiniz. Bunu sadece kişisel kullanımınız ve/veya Şahlan Fidanlık, hizmetleri hakkında bilgi edinmek için yapabilirsiniz. Sitedeki herhangi bir bilgiyi çoğaltamaz, yayınlayamaz veya değiştiremezsiniz ve buradan edindiğiniz veya baskı aldığınız bir bilgiyi satamazsınız.

MARKA
"Şahlan Fidanlık" ismi tescil edilmiştir. Bu nedenle yazılı izin olmadan logomuz, hizmetlerimiz, web adresimizi kullanamazsınız.

HİZMETLER VE FİYATLAR 
Şahlan Fidanlık, daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır. Yeni hizmetler eklenebileceği gibi hizmetlerde değişiklik olabilir. Sizin sitemizi görüntülediğiniz tarihte sitedeki hizmetlerimizin teknik özellikleri, paket fiyatları, hizmet kapsamı, kampanyalarla ilgili bilgiler güncel olmayabilir.

İLETİŞİM 
Şahlan Fidanlık'e iletişim bölümünden, müşterimizseniz üye girişi yaparak bize ulaşabilirsiniz.

ÜÇÜNCÜ TARAF SİTELERİNE BAĞLANTILAR 
Şahlan Fidanlık sayfalarında, başkaları tarafından kontrol edilen siteden siteye olan bağlantılar bulunabilir. Şahlan Fidanlık dış bağlantıların içeriklerinden sorumlu tutulamaz.

Şahlan Fidanlık sayfalarını gezdiğiniz sırada kendi bağlantınız ya da bilgisayarınızdaki bir virüs sonucunda açılacak herhangi bir sitenin içeriğinden sorumlu tutulamaz.

TANIMLAMALAR
Fikri hak; fikir ürünlerini koruyan haklara verilen genel addır. Bu ürünler insan zekası ile ortaya çıkan; edebiyat ve sanat eserleri, bilgisayar programları, buluşlar, tasarımlar, vb. ürünleri kapsar. Fikri hak, fikir ürünlerinin sahipleri için, ürünlerinden diğer kişilerin yararlanmasına izin verme ve haksız yararlanılmasını önleme hakkı olarak yorumlanmaktadır.

Markalar; Benzer ürünleri ya da hizmetleri başkalarının ürünleri ya da hizmetlerinden ayırt etmek üzere ürün ya da ambalajı üzerine konulan ya da belirli bir hizmetin sunulması sırasında kullanılan tanıtıcı işaret, marka olarak tanımlanmaktadır.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Şahlan Fidanlık Kullanım Şartları üzerinde zaman zaman değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.